Пошук продуктів. Контакти з виробниками. Логістика постачання.
Unsplashed background img 1

Чому саме ми?

Marketplaces PRO це професійна команда з більш ніж п'ятирічним досвідом у інтернет комерції. Ми знаємо як все зробити якісно. Наразі ми володіємо кількома приватними брендами, поставки котрих були налагоджені через Alibaba. Ми не тільки вивчили весь шлях з Alibaba до Amazon, ми також інвестували у свій успішний бізнес там. На вас чекають мільйони виробників на Alibaba, одже давайте переглянемо деякі ключові моменти, з якими ми вам допоможемо.

Пошук найкращих продуктів

Marketplaces PRO використовує різні інструменти та сервіси, такі як Unicorn Smasher та Jungle Scout, щоб допомогти вам обрати продукти та знайти нішу для продажу. Потім ми перевіряємо тисячі сторінок на Alibaba і пропонуємо вам кращі за профітом товари для купівлі.

Зв'язок з виробниками

Вам не потрібно перейматись щодо контактування з виробниками у Китаї. Ми оберемо найбільш надійних виробників та узгодимо вигідний контракт для вашого бізнесу.

Перевірка якості товару

Перед тим як обрати виробника для довгострокової співпраці, Marketplace PRO допоможуть вам замовити зразки продуктів та якщо потрібно отримаємо їх для перевірки якості. Це допоможе обрати кращого виробника.

Фото та відео

Ми також пропонуємо професійну фотосесію ваших продуктів. Ви зможете використовувати отриманий матеріал на будь якому торгівельному майданчику або вашому сайті. Комерційне відео - ще одна послуга в нашому арсеналі.

Логістика постачання

У Marketplace PRO ми знаємо ціну часу наших клієнтів. Ми можеме взяти на себе будь-який подальший звязок з виробниками та керувати відправками з їх складів до Amazon.

Зацікавлені? Напишіть нам!

Unsplashed background img 2

account_circle
store
mail
phone
message

Наші Клієнти