Корекція рейтингів. Менеджмент товарів. Збільшення продажу.
Unsplashed background img 1

Чому саме ми?

Marketplaces PRO це освічена команда з більш ніж 5-річним досвідом роботи в інтернет комерції. Ми знаємо, як все зробити вірно. На даний момент ми підтримуємо магазини наших клієнтів на ebay.com, ebay.de та ebay.com.au - це означає, що ми не тільки розуміємося на принципах роботи eBay, але ми також мали змогу вивчити поведінку клієнтів у різних країнах. Мільйони клієнтів очікують на ваші чудові продукти на eBay, одже давайте переглянемо деякі ключові моменти, з якими ми вам допоможемо.

Налаштування eBay магазину

Marketplaces PRO налаштує ваш eBay магазин від А до Я. Реєстрація бізнес-акаунту, підписка на eBay магазин, логотип, головне фото магазину, структура категорій та багато іншого. Ви отримаєте готовий магазин протягом кількох днів.

Оцінка продуктів

Ми оцінемо ваші продукти в повному обсязі і надамо список речей, які повинні бути скореговані. У більшості випадків продавці повинні поліпшити назви товарів та HTML опис. Ми також повинні переконатися, що ваші зображення мають розширення до 1500x1500 пікселів - надалі це дасть вам переваги в пошуку.

Робота з категоріями

Після того, як ваші продукти пройшли нашу оцінку, Marketplaces PRO запропонує вам список категорій, в яких ми зможемо розмістити товари. Якщо у вас є налаштоване API з'єднання між сайтом та eBay - ми прослідкуємо, щоб всі категорії вашого сайту відповідали категоріям на eBay.

Розпочнемо продаж

Ми розмістемо ваші товари вручну або за допомогою зовніх інструментів - в залежності від вашого бюджету. Marketplaces PRO рекомендує використовувати платформу ChannelAdvisor для компаній з великою кількістю продуктів та складною структурою/ієрархією товарів. Ви також можете використовувати платформу Selro, якщо у вас небагато товарів або ми просто можемо розмістити продукти вручну.

SEO оптимізація

eBay виділив лише 80 символів під назву товару, тому ми повинні бути дуже обережними з ключовими словами, які обираємо туди. Marketplaces PRO використовує цілий ряд сервісів, щоб отримати кращі назви для пошуку: TeraPeak, SemRush, Google Adwords та багато інших. Після SEO аудиту ми запропонуємо вам варіанти корегування назв/специфікацій та опису товару з кращими ключовими словами. Наша мета - ваш товар на перших позиціях пошуку Best Match.

Менеджмент промоушенів

Покупці на eBay дійсно унікальні, і вони витрачають багато часу на пошук кращих за рейтингом продавців і кращі ціни он-лайн. Протягом багатьох років наша команда використовувала декілька стратегій з промоушено товарів на eBay. Ми покажемо вам деякі робочі приклади і разом вирішимо, які з них підходять ідеально для вашої бізнес-моделі.

Поліпшення рейтингів

Ваші рейтинги як eBay продавця є основою успіху на цьому ринку. Щомісяця eBay буде оцінювати ваш магазин за кількома критеріями і Marketplaces PRO буде вирішувати будь-які питання до цього на вашу користь. З нами ви здобудете Top Rated статус і ми можемо гарантувати, що ваш магазин не дістанеться рівня нижче стандарту. Наша команда буде оцінювати ваші бізнес-напрямки і запропонує способи поліпшення логістики відправок, реклами продуктів та обслуговування клієнтів.

Робота з клієнтами

Дуже важливо працювати з клієнтами на eBay належним чином. Marketplaces PRO має ряд кваліфікованих агентів з обслуговування клієнтів, які провели вже кілька років забезпечуючи якісний сервіс для наших клієнтів. Правильна робота з відміненими замовленнями, обробка повернень, відправка грошей клієнтам, відповідь на негативні або нейтральні відгуки та обробка повідомлень/дзвінків клієнтів - все це може бути виконано на нашому боці. Наша мета полягає в тому, щоб ваші клієнти залишились задоволеними, незалежно від того, які труднощі їх спіткають.

Зацікавлені? Напишіть нам!

Unsplashed background img 2

account_circle
store
mail
phone
message

Наші Клієнти