Налаштування продуктових шаблонів. Створення бізнес правил. Менеджмент товарів.
Unsplashed background img 1

Чому саме ми?

Marketplaces PRO це освічена команда з більш ніж 5-річним досвідом роботи в інтернет комерції.. Ми знаємо, як все зробити вірно. Протягом цього часу ми співпрацюємо з Channel Advisor. Вони виявилися найбільш авторитетною, гнучкою та надійною платформою для багатоканального продажу. Ви не знайдете торгівельний майданчик, який вони б не підтримували. Channel Advisor може здатися дуже складним інструментом для тих, хто ніколи не працював з ним. Це не про нас - Marketplaces PRO мало достатньо часу, щоб заглибитися в усі деталі цієї платформи, і ви не знайдете завдання, яке б ми не реалізували там. З нами ви можете не турбуватися про менеджмент вашич товарів і зосередитися на виробництві продукції.

Завантаження товарів

Після того, як ви отримаєте акаунт з Channel Advisor, ми завантажемо туди ваші тестові товари. Знаючи категорії, які ви хочете покрити та торгівельні майданчики, на яких ви плануєте продавати, Marketplaces PRO пояснить вам яка інформація про продукт є обов'язковою, і ми допоможемо додати її до всіх продуктів.

Постинг темплейти, бізнес правила

Базуючись на вибраних категоріях ми заповнимо постинг шаблони на Channel Advisor. Постинг шаблон дає вам можливість частково автоматизувати процес наповнення контентом сторінки з продуктом. Marketplaces PRO також створить різні бізнес-правила, які також допоможуть автоматизувати деякі процеси розподілення товарів та поліпшить ефективність роботи вашого інтернет-бізнесу.

Створення HTML дизайну

У тому випадку, якщо у вас є підготовлений HTML дизайн , ми просто замінемо деякі значення в ньому на теги з Channel Advisor (наприклад, зображення, назви, ціни і т.д.). Таким чином, ми підготуємо ваш шаблон HTML дизайну для розміщення на торгівельному майданчику (зазвичай це робиться для eBay). Якщо у вас немає HTML дизайну, Marketplaces PRO може допомогти з його відтворенням.

Підключення торгівельних майданчиків

Ми підключемо ваші Amazon, eBay або інші торгівельні майданчи до Channel Advisor та отримаємо всі необхідні дані звідти (бізнес правила, категорії магазину, налаштування логістики відправок і т.д.). Залежно від вашого бюджету, ми або допоможемо вам налаштувати API з'єднання з Channel Advisor або налаштуємо щоденні завантаження та оновлення продуктів на торгових майданчиках.

Робота над помилками

Після того, як ми запустимо ваші магазини з Channel Advisor, ми почнемо працювати над коригуванням даних товарів. Платформа буде отримувати різні повідомлення про помилки, якщо вони будуть помічені і Marketplaces PRO буде вирішувати ці проблеми. Робота з помилками торгових майданчиків і покращення ваших товарів забезпечить належне розподілення вашої продукції в магазині.

Зацікавлені? Напишіть нам!

Unsplashed background img 2

account_circle
store
mail
phone
message

Наші клієнти