Реєстрація приватного бренду. FBA менеджмент. Amazon PPC кампанії.
Unsplashed background img 1

Чому саме ми?

Marketplaces PRO це професійна команда з більш ніж 5-річним досвідом роботи в інтернет комерції. Ми знаємо, як все зробити вірно. На данний момент ми підтримуємо магазини наших клієнтів на amazon.com, amazon.de і amazon.com.au - це означає, що ми не тільки розуміємося на принципах роботи Amazon, але ми також мали змогу вивчити поведінку клієнтів у різних країнах. Мільйони клієнтів очікують на ваші чудові продукти на Amazon, одже давайте переглянемо деякі ключові моменти, з якими ми вам допоможемо.

Налаштування Amazon акаунту

Існує кілька документів, які ми запросимо від вас. Це все - далі справа за нами. Marketplaces PRO повністю підготує ваш магазин за кілька днів. І ми продовжимо його підтримку від самого початку! Будь-які дії в системі Amazon Seller Central можуть виконуватися нами самостійно.

Оцінка продуктів

Платформа Amazon має багато вимог до того, якими мають бути ваші продукти. Ми будемо оцінювати ваші товари в повному обсязі і надамо список речей, які повинні бути скориговані. У більшості випадків це поліпшення фотографій та назв товарів.

Реєстрація приватного бренду

Якщо у вас є свій бренд або ви є єдиним представником виробника, ми можемо допомогти зареєструвати ваш приватний бренд на Amazon. Переваги: повний контроль над головною сторінкою продукту, вам не доведеться турбуватися про UPC або EAN, ви можете розкрутити назву бренду.

Розпочнемо продаж

Чи знаєте ви, що пошуковик Amazon є #1 конкурент пошуку Google? Marketplaces PRO знає про всі аспекти за пошуковою системою Amazon і у нас є поступова стратегія про те, як збільшувати ваші продажі. Важливо дестабілізувати алгоритм їх пошукової системи - це те, як ви отримаєте перші місця в результатах пошуку. І ми знаємо, як це зробити!

SEO оптимізація

Однією з безлічі переваг Amazon є те, що поле назви товару може вміщати до 200 символів (в порівнянні з 80 на eBay). Ми використаємо це для детального опису ваших продуктів. Після SEO аудиту ми запропонуємо вам варіанти змін назв/опису товарів з більшою кількістю вигідних ключових слів.

PPC кампанії

Дійсно важливо використовувати РРС (pay per click - плата за клік) кампанії. Marketplaces PRO перевірили це на практиці з іншими клієнтами, і ми констатуємо, що це один з ключових моментів вашого успіху з Amazon. PPC це додаткові витрати і саме тому ми рекомендуємо робити такі кампанії лише на початку просування продукції.

Amazon FBA

Ви ще не знаєте, що таке FBA? Fulfillment by Amazon (Відправка з Amazon) це послуга, яка пропонує зберігати ваші товари на складі Amazon у США, а потім вантажити і відправляти їх вашим клієнтам. Відправляйте товари до Amazon і дозвольте їм зробити іншу роботу за вас. Ми будемо керувати цим процесом з боку Amazon Seller Central і попереджатимемо вас у разі закінчення товарів.

Робота з клієнтами

Якщо вам необхідна допомога в роботі з клієнтами, обробка поштових звернень, повернення грошей клієнтам - Marketplaces PRO подбає про це! Позитивні відгуки та своєчасні відповіді на запитання клієнтів дуже важливі в бізнесі на Amazon. Наша команда проходила через різні сценарії, і ми завжди знаємо як знайти вихід. Робімо все правильно від самого початку!

Зацікавлені? Напишіть нам!

Unsplashed background img 2

account_circle
store
mail
phone
message

Наші Клієнти